Rezultatele Campionatului Național de Lupte Corp la Corp, ediţia 2019

 

6-7 25kg

1

2

3

3

Traci Nichita

Krasnoborodiko Mihail

Burdilo Nichita

Grosu Luca

Ribnita

Ribnita

Ribnita

Seando

 

6-7 30kg

1

2

Tonu Maxim

Puzuritchii Serghei

Ialoveni

Ribnita

 

8-9 25kg

1

2

3

Lambantu Liviu

Grosu Adrian

Mira Constantin

Seando

Seando

Ialoveni

 

8-9 30kg

1

2

3

3

Vlah Egor

Doroganici Artiom

Ucai Dan

Elita Alexandru

Comrat

Ribnita

Ialoveni

Comrat

 

8-9 35kg

1

2

Grigore Nicu

Plamadeala Alex

Ungheni

Ribnita

 

8-9 45kg

1

2

3

Lazar Daniel

Grajdean Roman

Chiforiuc Alexandru

Straseni

Ribnita

CSA

 

8-9 45+kg

1

2

Arpentie Artiom

Ghirbu Pavel

CSA

Comrat

 

10-11 35kg

1

2

3

3

Garbuz Lucian

Untura Nicolae

Bordea Daniel

Vardan Artur

HiTower

Ribnita

Seando

Comrat

10-11 40kg

1

2

3

3

Capitan Vadim

Dabija Marius

Socol Artur

Balan Dmitrii

CSA

CSA

Practic

Ribnita

 

10-11 45kg

1

2

3

3

Moisenco Andrei

Iurii Lucian

Balan Daniel

Lujan Roman

CSA

Ungheni

Straseni

Ribnita

 

10-11 50+kg

1

2

3

3

Baltaga Dima

Casapciuc Andrei

Cadimov Artiom

Surbacov Ilia

CSA

Ungheni

CSA

Adrenalin

 

12-13 40kg

1

2

3

3

Stanca Alexandru

Zlagodniuc Alexandr

Popa Alexandru

Samailean Nichita

CSA

Ribnita

Comrat

Comrat

 

12-13 45kg

1

2

3

3

Vrabie Chiril

Lozovan Maxim

Miron Petru

Ciumac Dinu

Ribnita

CSA

Straseni

Straseni

 

12-13 50kg

1

2

3

3

Dereli Maxim

Balahuta Vlad

Traci Alexandr

Luca Cristian

Comrat

CSA

Ribnita

Straseni

 

12-13 55kg

1

2

3

3

Petrov Kiril

Iacob Ruslan

Ciumac Nichita

Balovenco Egor

Ribnita

Ungheni

Adrenaline

HiTower

 

12-13 55+kg

1

2

3

3

Vornicescu Maxim

Covaliuc Daniel

Erhan Cristi

Palarie Maxim

CSA

CSA

CSA

Adrenalin

 

14-15 45kg

1

2

Stafiu Andrei

Ghilca Eugen

Ungheni

Straseni

 

14-15 50kg

1

2

3

Cazanji Fiodor

Galusco Artur

Prodan Andrei

Comrat

Ribnita

Adrenalin

 

14-15 55kg

1

2

3

3

Paustovschii Mihail

Cebanu Renat

Moroziuc Daniel

Neaga Alexandru

Ribnita

Thai

Ribnita

Ialoveni

 

14-15 60kg

1

2

3

3

Galeata Stanislav

Codreanu Valentin

Lazari Maxim

Gavriliuc Alexandru

Pancration

Ialoveni

Practic

Straseni

 

14-15 65kg

1

2

3

3

Schimbator Radu

Miron Damian

Turcanu Igor

Osapciuc Maxim

Straseni

Straseni

Comrat

Ungheni

 

14-15 65+kg

1

2

3

Cepraga Nicolai

Bezerdic Marin

Ciocan Constantin

Practic

Ialoveni

CSA

 

16-17 55kg

1

2

3

Andrusca Pavel

Obniste Laurentiu

Rusnac Daniel

Ungheni

Ungheni

Barbarosa

 

16-17 60kg

1

2

3

Vicol Contantin

Rusu Gabriel

Rusnac Daniel

Seando

CSA

Barbarosa

 

16-17 65kg

1

2

3

3

Nagacevschi Vasile

Angheluta Vlad

Pirvu Oleg

Baciev Nichita

Bercut

Ungheni

CSA

CSA

 

16-17 70kg

1

2

3

3

Baranov Radislav

Bradu Ion

Cojocaru Catalin

Birdan Mihail

Ungheni

Bercut

CSA

CSA

 

16-17 75kg

1

2

3

Arbu Grigorie

Capcanari Andrian

Pinzari Ion

Pancration

Bercut

Bercut

 

16-17 75+kg

1

2

3

3

Tobirceanu Ion

Mastac Vladislav

Voronovici Marian

Tomuz Igor

Barbarosa

CSA

Barbarosa

Bercut

 

18+ 60kg

1

2

3

3

Buliga Ghenadie

Silov Serghei

Tarita Marcel

Cebotari Victor

Barbarosa

Barbarosa

Comrat

CSA

 

18+ 65kg

1

2

3

3

Cucoara Vlad

Bruma Oleg

Lazu Ion

Serov Evghenii

CSA

Comrat

Barbarosa

Lion

 

18+ 70kg

1

2

3

Pirgari Dorin

Roibu Daniel

Nuta Sava

Barbarosa

HiTower

Comrat

 

18+ 75kg

1

2

3

3

Pintelei Dumitru

Stoian Laurentiu

Gheltosan Dumitru

Bulgarean Maxim

CSA

CSA

Seando

CSA

 

18+ 80kg

1

2

3

3

Balaur Alexandru

Topal Egor

Baleca Daniel

Birdan Ion

Barbarosa

CSA

Lion

CSA

 

18+ 90kg

1

2

3

3

Stoicescu Cristi

Constantinov Nicolai

Tirsina Octavian

Butnari Tudor

CSA

CSA

Pancration

Comrat